Ahoj!

Narodil jsem se ještě v Československu, ale komunisty už znám jenom ty údajně „zreformovaný“. Z jižních Čech jsem skončil v Praze, ale Brno mám radši. I když jsem vystudoval ekonomku, živí mě reklama – ne copywriting, jak by se podle mého „vytříbeného“ slohu mohlo zdát, ale digitální média. Zkušenosti mám hlavně v oboru farmacie a zdravotnictví, které je moje srdcová záležitost – předpis ani operaci ode mě ale nečekejte.

Silný úvod, já vím! Teď by měl následovat výčet mých úspěchů, ale jsou 2:00 ráno a mě žádné nenapadají. Jsem obyčejnej kluk, co má rád punk-rockovou muziku, miluje svojí ženu, rum s kolou a seriál Přátelé. Přesně v tomhle pořadí a ideálně všechno najednou. Nemám žádný výrazný koníček, alergii ani hendikep. Nikdy jsem nebyl tak dobrý fotbalista, hokejista, nebo skokan o tyči, aby mi mohlo zranění překazilo světovou kariéru. Na skatu a snowboardu jsem jezdil kvůli holkám a nikdy nevyhrál ani ponožky od Vansu. Jak říkám, prostě obyčejnej kluk.

Moje originální články a komentáře do Forbesu a Hospodářských novin mi zatím vytrvale odmítají otisknout, tak jsem skončil u blogu. Ještě nevím, jestli se budu stydět, nebo budu pyšný, až si ho moje budoucí děti přečtou. Každopádně počkám ještě jeden rok na ocenění Magnesia Litera v kategorii nejlepší blog a pak to zapíchnu.

Ale teď vážně. Budu rád za jakýkoliv komentář, mail, nebo i upozornění, že jsem špatně napsal čárku. Snad vám něco z toho, co si přečtete, přinese něco nového, co jste třeba nevěděli. A nebo taky ne…

-R-